MARRIAGE BANNS/ANNOUNCEMENT

PHILIPPINE CONSULATE GENERAL, DUBAI

LCCM
GROOM BRIDE
GEORGE DOLPHIE  TAURO ROSANA CABICO BENEMERITO
KRISHNADAS  PRADEEP MENON HONY ROSE CORPUZ LAO
MARC JEROME ROJAS ARIEL FATIMA JANE CELIS GIRASOL
KAMAL MOHAMED ELSHAHHAT KAMAL ELSHERIF PRINCESS CAMILLE SANCHA MONSERRAT
BHUPINDER SINGH   MARRY ANN CHRISTINE TIU VALMORES
RAHUL  KURIAN JAELAINE TUBERA ALCANTARA
HASSAN ABBAS  KHAWAJA JIMMYLET GALLAZA GONZALES
MICHELE  ALIOTO RICHELLE DYAN ABANES DE GUZMAN
AHMED ABDELMAWGOUD ATYA  KANDIL MARICAR GARCIA MANZANADE
KEITH LOWEL DELGADO CASTILLO ROMALYN CASTILLO CANTALEJO
DUSTIN DANE FLORES AUSTRIA TRISHA MICKAELA DELOS SANTOS ESPIRITU
EMANUEL GLENN BOMBANE EM MIRRIAM CLAIRE REYES BRIONES
KUNAL ABHAY  POTNIS CATHERINE ROWENA SULPICO TEE
RAJINDER  KAJLA MARIDIE BERNADOS ISIP
MICHAEL JIM BATALLER DIMACULANGAN ANGELICA PADILLA MARISTELA
   
WEDDING AT THE CONSULATE
GROOM BRIDE
CANLAS, NORMAN SALEM BENECIO, MA. KATRINA CASSANDRA
LABIS, ERRA BARBOSA GOMEZ, MARIA PAZ MORALES
CORREA, BRYAN MARCK BERGANTINOS SANCHEZ, PREMAROSE APRIL ROSANA
VICTORIO, MARK LOUIE LEYVA DE LUNA, KESIA MARY GEMINO
GABAYAN, CALVIN BACALTOS BALITA, MARY DIANE BARRION
UY, JAN ANTHONY TUAZON BORLONGAN, CONIE AYON BENITEZ
ROBLE, PERRY JR. PAÑA LAURON, MARVIE MAY POLIQUIT
CUEVAS, JERSSEN SEÑOLOS HAYAG, JUVELYN GIPALA
MAGO, CHARLES PHILIP RODEO AFABLE, CHERRY ORITO
LUMINGKIT, FELIXBERTO LAID ESPADERA, SUGAR TERMOSO
FABRIGAR, RENEL JUDE VILLARAIZ BEDEO, FLORENCE PASTRANA
OLIVERA, ERROL LIBIRAN ANURAN, KATHERINE ULITIN
DAPON, NATHANIEL FABROA GONZAGA, JOEVILYN SUÑER
MOJICA, ELLIS JUDE AGNIS MANLAPAZ, ROSE ANNE CARON
RADAN, BENJAMIN JR. PANERIO SANCHEZ, KATHLENE MAE LAI
DELA CERNA, GELOU VALENCIA BARANA, NOEME PAMAINIANO
BANAIRA, CARLO JOHN IGNACIO SAHAGUN, LIEZL BUMACOD
DESUASIDO, JOEL VERNARD RELANO GARCIA, JHANA GRACE MOLASE
DE GUZMAN, CHRISTOPHER MALANUM LANDINGIN, PERCIE ANN FABIA
BERSAMIRA, DANIELE CRAIG REALIN RAMOS, SHIELA MARIE NERI
CAGAMPAN, RUSSEL MARK GARCIA REGIDOR, MARJORIE GALLEGO
BALAS, NORLAN MONTERO MACATANGAY, JOYCE DIMATATAC
SANTOS, JOHN PAUL MUNSAYAC PALCON, CARMELLE CARAAN
LEGASPI, MICHEL FELICIANO ORTEGA, HANNA GAEL DE LA CRUZ
ACIO, DIONISIO NEIL BULACLAC VARGAS, JASMIN DELA CERNA
LUZANA, EDELSON MARFORI DOMAOG, MARICRIS OLIVEROS
CASTRO, GILBERT ASAS ABENOJA, ZUZETTE
BUENAVIA, RYAN SEBULLEN ABAN, SHELA FUENTES
DEJAN, JOHN CLINT BULAY BUGHAW, ANGELIE BADION
TAGO, KEVINCE ERAÑO AMOROSA SULANGI, ANGELA PINTUCAN
ROSITO, JULIUS DETER GENERALES BALISI, ROXANNE CASTILLO
DAGOY, DARIUS WENCESLAO YABUT MISARE, GINELLE AVENIDO
EVANGELISTA, LEMUEL CATAPANG CAPALAD, LEOVY ANNE BELILA
MEDALLA, MARCIAL II ONGOTAN JAMANDRA, MA. ANGELICA BAYAN
PADILLA, ROGELIO JR. CARIÑO ROMANILLOS, LORRYLINE GACO
DE LEON, TOM PAULO DUMARAOS VISTA, PRINCESS MEGAN DE LEON
ALEJANDRO, CHARLES QUIBINA ESPANTO, LESLIE ANN CABUDOY
DANCEL, REAGAN ONNAGAN EVANGELISTA, JANINE NOVILLA
MARASIGAN, FRANCIS ROMAN NIQUIOTA DELA TORRE, MARY AISSEL ESPIRITU
GARCIA, DARYL GLENN CALNEA BENEDICTO, ANGELICA CASTRO
ESPINO, CARLO BRYAN DE LEON MANUEVO, JECAIMAH MUHI
CRUZ, LORENZ ANGELO VICTORIA VERSOZA, JANINA REY GARCIA
SECO, JONELLE JAIR MANGUBAT ENTERINA, SHAHLA LYNN EPON
ATENDIDO, MICHAEL REYES MARINGAO, MARICAR CABALLES
LARAYA, ERWIN LAURENCIO LATA, CHERYLE DAULO
PANGILINAN, ERICSON SANTOS MARCELO, CARMINA REYES
BABELA, RONE BORRES BARATERIA, MARILYN CABREROS
VALVERDE, MARK JHIMSON NODADO BASCO, JENELYN VIRREY
UBUNGEN, FRANCIS IAN RAMOS YERE, KRISTHEL DANE SALAK
PARAS, TREXTER CRUZ GONZALES, JUDY DIANNE MANAOIS
GASPAR, NOMER RALLA NILO, SARAH JOY BAUTISTA
GATDULA, RICKY MENDOZA TUMA-UB, JULIE ANN ESPEJO
LIBAN, RAYNIER ZALDY GALVEZ HERRADURA, ANGELICA ENRIQUEZ
GOZUM, ELDIE NARCISO CHI, AIZA MANLIQUEZ
TIFORA, JUN LEE ASUMBRADO LEGASPI, THERESE ANN CANLONG
VILLANUEVA, JAMES BARRY DELA CRUZ GLEYO, SHAIRA JANE CABALUNA
ATIENZA, RENN LORENZO LOPEZ BOO, SHEENA RHIA DE LOS REYES
ABALOS, GLENN FONTANOS LOMIBAO, RHEA MARIE LAGUA
CULARTE, NORLIE ECONAR VENTURA, MA. LIEZELL GUINTO
DOMINADO, MELJAY BOGSANGI VALENCIA, SZARINAH DENIECE NOBELA
DIAZ, MARK LESTER SOPOCO ARGAÑOSA, MELANIE DE VINENCIA
VILLEGAS, EDMAR GREGORIO AQUINO, EUNICE MALVATAAN
ARMEDILLA, JUN CHRISTOPHER MARASIGAN GAHOL, JENIFER CAMARILAS
GARCIA, ARVIN SILVESTRE TUMULAC, JOVELYN PORCA
NAQUINES, RYAN ESCASINAS BELONIO, GERALDINE LAITAN
DEOCAMPO, JE ENATE ESPINA, JEIZZA HAGUISAN
CUSTODIO, RALPH MICHAEL MANCERA RODRIGUEZ, RUBY LYN DAPITON
CRUZ, DAN BERNARD LACERONA RIVERA, KARLA JANE PAGUIA
ORIÑA, CHRISTIAN LUIGI ULAT DELFIN, PRIMA AZUCENA
CELOZA, ROWELL ANGELO FULGENCIO PAZO, MARJORIE SUGUITAN
DE JESUS, RALF MARTIN IBARRA VILLANUEVA, DENI-AR VIRTUCIO
LUCENES, ERDISON SILVA (moved from 13 Jan) BALAGTAS, MARY KRISTINE BONDOC
DE LEON, ADRIANNE MARIANO QUEZON, SHARMICA BOLLIDO
CEREZO, LESTER ALVIN RAMOS CAYABYAB, JACKELYN JUNIO
ESGUERRA, KELVIN KIER ALTEZO QUIMADO, NOEMI CASTILLO
FLORES, FERDINAND RAMOS EVANGELISTA, EDNA BAUTISTA
MAGAT, RADGE PAOLO GARCIA BONIFACIO, ROXANNE MELODY ORTEGA
FRANCISCO, KEVIN POLVITO VILLANUEVA, JEIME ANNE SANTOS
ATIVO, MICAHEL SAGUDAQUIL BASIO, CHERRY LYN VENTURA
MONTALBO, JOHN CARLO HORNILLA ROSANNA BERNARDO SOROLLA
CAGAMPANG, RONEL IPANAG DASCO, MARYDEN MASE
BERBON, ALJENBOY SERVITILLO NAVARRA, RIZZA MAE ROSIOS
PEPITO, BRIAN MARTIN CELIS CARTAGENA, GENEVA COLLEEN
MACATANGAY, AARON ACE LINGA DELA VIRGEN, MHIA NOCHE
AGUSTIN, RENATO JR. FERNANDO LUMANGCAS, ROWELLA MACOMPAL
ALEGRE, ROWELL CARDENAS FERNANDEZ, MACRINA AGA
GENDRANO, BEN JR. ANGULO ALICANO, CAMELLE ANN TAMETA
PEREZ, KIM PATRICK DELA CRUZ BALORAN, JAN ARNELLE TAMINAYA
ESCORPION, JERWIN RIVERO ALAVANZA, JENNIFER DACU
ESPINOSA, ANTHONY MONLEON  RONQUILLO, CHERRY-ANN OMEGA
NOBLEZA, NEL KEVIN LACSON ADVINCULA, MARIE MAY DINO
LEDESMA, VAN ERROL MORIENTE ROLLON, EUNICE PELIÑA
CAPUYAN, KIM RYAN CARBON SENOY, GYNE ANN SANCHEZ
ALCORDO, MARK KEVIN BEDEÑA PASCUAL, PRINCESS LYKA LAPIRA
OQUENDO, ORLY ALDOVER GONDA, JONNA DE TORRES
LUMERAN, JAYMAR MADELOSO MAYOL, MONIQUE ORQUIZA
ALMACEN, DAN JEZRAEL HAILAR GREÑAS, CLARIZZA PALACIO
LAGUIO, JERSEY JOSEPH HONORICA MONZON, MEG JOY VALE
MACEDONIO, JAN TALA SANCHEZ, ROCHELL DEPANTE
DAQUIOAG, KRISTOPHER MORTEL CRUZ, LADY ANN PASCUAL
ORIAS, REN JOAB CANDILOSAS MALLABO, FAITH KYKO MAULEON
ALEJANDRIA, AELDRINE THOMAS SISON RAMOS, CAROLYN CELESTE
BALAS, NORLAN MONTERO MACATANGAY, JOYCE DIMATATAC
PALAGANAS, MIKE CENTINO AGUILO, JEREMIAH CASALAN
UY, FRANCIS RAY CORTES MORTEL, MYLAMAE OLVIDO
SAET, RALPH MONROE SIMBE PARAN, LEONILA ORTIZ
TOLENTINO, ADRIAN MANUEL RAMOS, JOYCE NAYE CUCAL
LANSANGAN, JAYSON JARA ADIA, MARIA SARAH MENDOZA
CAMAYA, RALPH LAUREN AYSON DIMALANTA, JEZZA CONCEPCION
MADRID, RICO PACHECO AGLIBUT, MYRNA CIDRON
GAÑGAN, BRYAN GARCIA, ADELA ALMOITE
GARCIA, JOHN NINO MARI TOCA MACASAET, MARY JANE LLANES
LEONES, JADE FONTANILLA GACAYAN, MELANIE MARQUEZ
NANGCA, ALBERT CARLO PABLO PANGILINAN, LUCILLE LIM
GAWENSAKE, MARLON CABANLET DOLOJO, NERIZA SALAZAR
MANGALINO, CARL PFIZER MASBANG VILLARUZ,  MA. GENALYN LUMBERIO
ALCORDO, MARK KEVIN BEDEÑA PASCUAL, PRINCESS LYKA LAPIRA
MEDINA, MART CHRISTIAN MAGSINO MARISPOQUE, KIMBER LYKA
CANAPE, MARK ANTHONY ROXAS RENDON, LOWI JANE CATBAGAN
ALITA, JAYSAN BAOALAN PANABANG, FLORELINE JAVIER
ROSALES, BRIX RANDOLPH BARLAN GARCIA, LOVELY MARALIT
MEABEZA, MARKUS RAYMUND MAÑALAC GISALA, RACHELLE FRANCE
OBLEA, LUIZ ALDWIN MALABANAN TAN, ANA ROSE MASCARIÑAS
DRIO, MICHAEL GARDOSE BARSARSA, JOBELLE VALENTIN
MACARAAN, CARMELO DEASIS BRILA, JOY DALISAY
DALUPE, JERVIN LOUIS MADRIDEO CARLETA, TRICKSY JOY SERENIO
PORTES, ERICKSON EDORA VILLAROJO, JOHANNA SWING
PAREDES, MARK ANGEL LOZANEZ TAÑON, BERNADETTE BELJAMIN
LIWAG, JOSEPH CHRISTIAN CASTRO IGNACIO, CATHERINE DALMACIO
ATIMPAO, ROLLIE MERCADO CAMUA, JAMAICA MAURINE GOSE
DE LEON, OLIVER AGOJO UGALDE, ANNE JANINE CABATAN
CANDABA, RYAN CABUSAS RESURRECCION, JADE PERALTA
RAMIRO, LESTER MAMASPAS LAZARO, ANGELICA MAE QUIMING
MAGSINO, NIEL ALDRIN AGUILA TOLEDO, TRAZIEL COSTA
ZEITOUN, JOSEPH CHARLES SET GARCIA, CHARMAINE BELMONTE
QUILON, JOHN ANTHONY ROYECA BARRANTES, JANINE PAULA IGNACO
MACUHA, MARK CLEO UMALI ARZOBAL, MARY KIMBERLY FRANCIA
AQUINO, RONNIE DOROTEO UDANI, MICHELLE RAMER
BASCO, ART JOHN ROBERT FEGARIDO SANTIAGO, MARY GRACE MERCADO
OCAMPO, JHEO POLICARPIO MAGDALENO, JENNIE ROSE BITOON
JANDOC, ANGELO ARCAS LABASTIDA, IMEE LIMAS
FRANCISCO, EDWIN LADROMA CERRUDO, EDILYN GARCIA
CONDIMAN, LEMUEL ROSAL DONASCO, LORRAINE FERNANDEZ
SISON, JJ PAMINTUAN DUYA, RUTH LEIKYN BAYANI
RECTO, RICARDO PADUA MAGHIRANG, KRISTINE DUNGO
NAÑOZ, ROBERT RIAN CRUZ CARLOS, NYA MAXEEN FRANCISCO
MARAVILES, JEFFREY LAGO GARCIA, CHARINA JANE MASAYON
BARBA, JONATHAN BERMUNDO BARCENAS, REGINA NOLASCO
ENRIQUEZ, CORNELIO GARAPAN, JANET LATA
CALAGUI, ERWIN CAJICAL TABANERA, CHRISTINE JOY ELUMA
GALAROSA, MARK JUN GALAROSA MAGTOTO, ZAVRINA CARLOS
ALERTA, PAUL JAMES CATOLICO ACEBUQUE, MA SANELT BELLOSILLO
RAMOS, VINCENT ALEJANDRINO CARAG, LEAH SINCA
LAURETA, JOHN LOUIE GODILO ANGELES, MAY ANN CORDERO
NUESTRO, NEIL CHRISTOPHER CRUZADA LACAD, ROSSANA MARIE ZAMORA
AMURAO, DARYL ANGELES, NERRIE ROSE RELUCIO
DALENA, LEE CHARLES LENON MALANO, SHIELD LYN BALMORE
CAILAO, ANTHONY HELERA HERNANDEZ, ELOISA MARIE QUILLA
FORGES, DEXTER RIVERA ARAGON, DIANNE JANE PEREZ
BUO, JON MARVIE ROA ALKUINO, RUBY ANN SANTOS
BACTOL, JAN MARIUS MATIAS COMPETENTE, MARCHIE MARAY
SERAFICA, LOUIE LOBO OLAYVAR, PHOEBE UNAJAN
JAVIER, JONSEN MENDOZA ONGOCO, MARIA LUISA ALEJANDRIA
PANESA, KIM SHEAN BOBADILLA MASAGPAG, KEILA UMALI
LLAGAS, RAMON CASTRO LOVEDORIAL, ANDY LIZA MORA
ALGABRE, RON-RAY SILVA COMIA, MARLYN CENA
LAGADI, MARK FRANCIS BRISTOL, AILEIN QUIBUYEN
DEAN, KARL MICHAEL PINEDA CABASAG, FERNABETH FIGAROLA
GUTIERREZ, ARCHIE VILLAVICENCIO SERRANO, JELLINE BARLIZO
CRUZ, KRISTIAN LUII JAVILLONAR CRUZ, ANGELA GAPAC
HERNANDEZ, MARK CORTEZ PANTINOPLE, ANIECITA BONTUYAN
GAWID, CRISPIL MALIGAYA FERRANCO, MA. JAMICAH FADRILAN
VALDOZ, JOSE ROBERTO JR. LEGARSE TOMAS, JOANE FELIZA GARCIA 
FENOL, LARRY JAY YBAÑEZ MOJICA, JERIKA ANN TIMPUG
ABUCAYON, KARL BENEDICT REMONDE SOMBILON, BEATRICE FELINE
PRECEDINIS, REYNARD JONES CHAVEZ ACAS, MAIA A.V. BON VALLEJO
QUITOLA, DIOMAR GALUTERA FARNACIO, JEAN RUSS ELECCION
FRANCO, WENDELL RANILI MALCO, JANELLA CARLA MIRASOL
MILLAN, JOHN LAWRENCE LEGAZPI HERMOGENES, ANDREA JANE ALIERMO
MACARAIG, CARLOS CIPRIANO DE CASTRO REYES, ANNE LORRAINE NAMUCO
ELEAZAR, JORGE LAURENCE BARNER SUÑGA, MARVI LISANIN
VILLAMOR, JORDAN ACE TADEO PILAR, RENILOU PEPITA TABERDO
VENTURA, EDMUND MARCIANO MELANO, ZENY DE JESUS
CASTRO, JODEL GUIRIBA LINTAG, DANIELA ANNA REGINA
SARONA, KRISTOFFER SEPE MANLANGIT, KIMBERLY PARTOZA
FAJARDO, RECHE RODAS LOMIGO, ARVEY JALE NIEGOS
DELA CRUZ, ROVIMAR GALANG PALON, ARMIE BADUA
LIQUETE, HENRY II MARANOC CORGOS, DIVINA QUEZADA
BELONIO, ALVIN CARMELO MARIÑO BAYNOSA, WHYNA FAJARDO
PLATA, AARON KINGSLEY LOYOLA CHENG, IRIS ANNE MORATO
LLACAR, KENNETH CRISTOBAL ESANDOR, ELGA VALES
LONGANILLA, MARK ANTHONY BALDESIMO CATACUTAN, JOANNE LAXAMANA
CAJUCOM, RYAN YABUT JOSE, AIREN PANAL
LABORDO, KING LLOYD LEGACION CRUZ, DIANNE IFCHELLE SANVICTORES
MISTADES, ANGELO VERGEL ANGEL, ANN MARGARET SAGANA
LADIERO, ZAMMY ESTEBAN SANCHEZ, KRISTINE EGA
GAÑAS, EFREN LUMAGBAS CAGUNOT, MARIE JAMAICA KEN
LALICON, KARL MAYSON PUGA FADERUGAO, MA. KRISTEEN ARTOCILLA
NACHOR, ROWEL DECENA CLARA, ANNA CASSANDRA FRIALDE
SOLIS, JANJAY GARCIA BINAYON, APRILJAY BISMANOS
LAYUG, FRANCIS DAVE STO. DOMINGO RIMANDO, CHARMAINE ARTIAGA
AÑONUEVO, CHRISTIAN LEONARD MOJICA RACELIS, LALY VIDALLO
CUYNO, DEVY MATEO ROLLEDA, JULIE ANNE BRIONES
RODRIGUEZ, SHEM JUNE LANGIT CADIZ, MARY ANGELIE QUIMADO
JOMUAD, JUDE GIELEH SABADO ALVARAN, GEACHIN INNACENCE
AGUSTIN, RIGEL MONTES VILLARANTE, MAE ANGELIQUE CANA
WAAY, JOHN BRYAN PLANAS LOJERO, RACHELLE ANN
GUSTILO, MARTIN PAUL SANTOS LAGDAMEO, JOANNE MARIELLE DIASANTA
TAMONDONG, MICHAEL CAPARAS VICTORIO, ELANA ARANETA
ARIETA, JAMES DURIAS CO, MARRIELLE PLAYDA
DE TORRES, REYNALDO GALLOS ESTOQUE, ANALYN SALAZAR
ROLDAN, NOREN QUIRAO VALDEZ, RANDY AILEMI-REU MERCADO
MANALO, JUNNEL SALUDAR ENGUITO, CHRISTINE AMOR TUMILAP
GARCIA, MICHAEL JAMES ENRIQUEZ MAKALINTAL, RECIEL LOYOLA
ALCANTARA, BJORN ALCANTARA SARMIENTO, KATHRINA JOAN GONZALES
BULOS, JOSE MARIE JARQUE BAROMA, JOVEE CABILING
PANES, JESSIE ADA ENRILE, MARICRIS CAPILI
MORENO, ALLAN SALON BARCARSE, DEMELYN JOY SAMONTE
MACASO, GIDEON MAGANDA ROSENDO, RHONALYN AQUINO
MARTINEZ, NORMAN EDWARD AMBONGAN, CRISTINA CEDRI
BUBAN, ALJON MABANGLO BARRETTO, MARICHU ESPEDIDO
IBATUAN, JAN-JAN LOUREICH AURELIO VENTURA, GENEVA ORTEGA
SARMIENTO, DERECK PAUL GONZALES GUMAFELIX, MAY ANN ACUÑA
SANCHEZ, ELIJAH VILLASPIR REYES, ELYGIN GRFALDA
AGALOOS, KLOY PINTO MARISTELA, KARLA DIZON
BELCIÑA, KARL MARK ALLAN PENECITOS BALILI, EMMARITH WONG
VILLAS, ANTHONY BACTUL FAJARDO, KRIZIA MARIE ABELEDA
SARMIENTO, NIEL ALVIN YENOGACIO SANSON, CHERRY MAE BERNARDO
ALIÑABON, GERARD JACINTO LUZA CUYOS, MARY CLAIRE GARBO
SION, JASPHER JAMES SAGUIRRE EVANGELISTA, MARAVIDA SIRON
MAMARIL, BRYAN PARO SAHAGUN, CHARLENE JOY ARENAS
AGUSTIN, MARK KRISTOPHER REYES AZURIAS, MARIA LETICIA RECIO
BOYONAS, JON SIMON ALTESING ABADAY, JANETTE MUNDAY
SALUTA, LOUIE ARGIE SIASON RAMOS, ANNE LAURICE MUSNI
SENO, AARON DOMINGO ORTIZ, BLESSY LYN MENDOZA
DIALA, ENGELBERTO JR ZAPATA CALIBOSO, KRISHIA MEI CASTAÑEDA
SAMBAT, RONALD LIWANAG DUCUT, CHELSIE RAMOS
BARON, WINIFRED LIM DIOCARIZA, MA. RICA ENRIQUEZ
NACARIO, KRITOPLEEN NIÑO BISNAR VILLAPANDO, MARY GRACE OLOROSO
TULIAO, ANTHONY RODRIGUEZ BRIONES, LAYDEL ACOJEDO
GIRON, JERRY CARL PILI JUNIO, GERALDINE ASCRATE
PELAYO, JOEL RIVERA DINGLASAN, JOY MARIE CAMANDANG
LARA, JAMES KEVYN MALALUAN HERNANDEZ, JANAH MAE LLANES
BAUTISTA, ROWELL JOHN ALCARAZ LUCERO, MARICHU DE CASTRO
GONZALES, PHILIP JAYSON CINENSE DEQUITO, ARVIE MAE COLEGIO
DILAO, RONN LLOYD DIZON CIPRIANO, JESSICA KRISTINE CONCEPCION
ARMENTA, JETHRO VIBAR GAVIÑA, KARHYNE NICOLE LUDOVICE
MACARAIG, JOJO LARA DUROLFO, MARIA ANGELICA
BUNSOY, LESTER FRIZ CAPULONG SANTOS, HAZELLE MARION SINGCA
ORAP, LEO PAOLO MUNDA CAPITAN, JOCELYN HERMOSILLA
UYVICO, NIKO PEÑEDA ZOZOBRADO, NELETH SALE
VILLENA, MHAR BAYONETO DE VILLA, ROSA MARIE PEDRAZA
CABASAL, DELFIN JR. LAPUZ CANACAN, ODELAH ALNOBE
PATANINDAGAT, JOSEPH BUTALID ALVAREZ, MARY CONCEPCION
NAVARRO, ROGER JR. DETABLAN MENDOZA, HANNAH CALANDRIA
DIZON, JENE CLAUDE DE GUZMAN MAGCALAS, JEDDAHLYN ROMERO
TAGUINOD, JEMAR URIAN PADILLA, ROBYN ELAINE DOMINGO
ALVARADO, MELVIN CALONIA CARILLO, JESCEL COGAL
DIVINO, MC MILAN SOLIS MAGBAGO, CHARLENE OCOMA
SARMIENTO, ALLEN GIGANTE CASBADILLO, CARLA VANESSA
BATAC, HART DANIEL BANTICAN BORROMEO, FERLYN JY TAJADA
VILLANUEVA, JASON CANDA DELY ABAD
PELIGRO, PAUL RYAN ESCLAMADO PADILLA, MAE ANN SALUDES
CASTILLO, RONILLO JR. PEREZ BAUTISTA, SHEENA MAE SAYAS
DE VERA, JANNO BUCSIT BAGNE, MANILYN MAGGAY
PONIO, PATRICK EMMANUEL RENIA MAPUTOL, JANICA LIZA JUNGAO
CALINGASAN, R-JHAY AQUINO DELA VEGA, LORIE ANN REGNIM
MUÑOZ, KEVIN CHRISTOPHER PAGLICAWAN JOPIA, HOSEA BETTINA KAALIM
TABINAS, MARK CANDIDO TOLENTINO, RUBY TRINIDAD
CA-AYA, AARON JAYSON BAWALAN RAVARRA, ALAIZA ABIGAEL AGRA
CASINILLO, MARWIN BALLOTA BUGAHOD, MIA ALBARAN
VILLASERAN, DENISSE LOUIS MANGUIL GROSPE, JOANNA JANE PEÑAFIEL
GUEVARRA, EARL AINSLEY DIZON DELA CUEVA, JUDY ANN CHAVEZ
PAHATI, MARK AARON ADRIANO MANALILI, GISELLE LISING
CAINONG, BRIAN CORTEZ MANLIGRO, JUVY ABALLE
AGON, RAYMARK MANGURALI ELEFANIO, MARY JOY DE LEON
DELA CRUZ, RAYMART AGNABO AMABA, CLAIRE LATAGAN
DOLENDO, ELI FRANCIS TINGA TINGA DEL MUNDO, MAE MARIE HENARES
BIGLETE, FRITZ JUSTINE DEJARESCO JUANO, REGINA BELLE ORDOÑEZ
CANLAS, RAMONCHITO VALENZUELA ALARAS, CHARISSE FAYE HACHASO